8 elektrodų pagalvėlės COMPEX prietaisų su sidabro modelis, 50x50mm su SNAP jungtis, geriausios kokybės, rinkos

€15.25

TENSPAD SIDABRO elektrodai

Kodėl verta rinktis TENSPAD SIDABRO?

Tik mūsų TENSPAD SIDABRO elektrodai turi sidabro raštas dėl elektrai laidaus paviršiaus, taip pat, kaip originalas Compex prekės elektrodai

Kaip jūs galite appriciate ant paveikslėlio aukščiau, mūsų elektrodas turi sidabro modelio ant viso paviršiaus, tai reiškia, kad geriau laidumas!!!

Niekas kitas prekės suderinama su Compex *, kurioje galite rasti internete, NETURI sidabro raštas dėl savo laidaus paviršiaus.

KAINA: iki 60% pigiau nei originalas elektrodai

mūsų kainos iki 60% pigiau nei originalas elektrodų, ir, pasak mūsų klientų nuomones, jie trunka DAUGIAU !!!

Kodėl elektrodai su sidabro modelis yra geresnis?

Pagrindinė savybė, kuri lemia kokybė elektrodas yra jo varža (pasipriešinimas, elektrinis laidumas): kuo mažesnė varža, elektrinis laidumas yra geresnis, ir todėl stimuliacijos intensyvumas yra padidėjęs.

NE DAUGIAU STINGINGS

Sidabro modelis atspausdintas ant anglies elektrai laidaus paviršiaus kontrolės ir optimizuoja paskirstymo elektros krūvis per visą paviršių, pašalinti srityse, didesnis elektros krūvį ("karštieji taškai) ir nemalonių pojūčių dilgčiojimas, karščio

Apie Mus

Mūsų įmonė įsikūrusi Ispanijoje buvo įkurta 2000 metų. Mūsų prekės TENSPAD SIDABRO parduoda anually daugiau nei 300.000 elektrodai visoje Europoje.Tai yra geriausias užtikrinti mūsų kokybės.Visos mūsų užsakymus siunčiame ispanijos po beveik 100 proc. sėkmę pristatymas!!!

Suderinamumas

suderinama su: COMPEX SP2.0, COMPEX SP4.0, COMPEX SP6.0, COMPEX SP8.0, COMPEX FIT1.0, COMPEX FIT3.0, COMPEX TINKA 5.0, COMPEX BEVIELIS, COMPEX MI-SPORTO, COMPEX MI-FITNESO, COMPEX, BĖGIKAS, COMPEX VITALITY, COMPEX ENERGY MI-PARUOŠTAS, COMPEX VEIKLOS MI-PARUOŠTAS, COMPEX TINKA, COMPEX FULL FITNESS, COMPEX SPORT ELITO, COMPEX MI-SPORT 500, COMPEX MI-FITNESO TRENERIS


  • Prekės Pavadinimas: TENSPAD SIDABRINĖ
  • Taikoma Fitneso Įranga: electrostimulators
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Modelio Numeris: 8PSN2505

Žymos: kultūrizmo skriemulys, electrostimulator aparatai, didelis įveskite usb, grupė atsispirti, benzino siurblys honda, stendo sporto salė, belaidžio compex, automobilinis garsiakalbis aikštėje, compex elektrodas, conector pin.

Keylow3000
2021-01-26
1/5
I 've been informed from the post office that the package is held at customs, I haven't received it yet.

Jums taip pat patiktų