HANITE Mini Quad ATV Vaikai wader Lauko Įdomus Sporto Quad Bike,Off-Road Lenktynių Apsauginius mechanizmus

€57.92 €85.18

Atkreipkite dėmesį, kad:prašome įvertinti pėdų ilgio jūsų vaikams, ir perduoti vaizdo ir mūsų dydžio diagramos, prieš pateikiant užsakymą.Ačiū!

Mūsų "YouTube" kanale:

https://www.youtube.com/channel/UC7GQW-DWO0r2nT_gH9u_l3w

PRODUKTO savybės atsparus VANDENIUI & ŠILČIAU: 100% atsparus vandeniui,Pagamintas iš 5mm SCR neopreno medžiaga, pakankamai storas jus šiltas, šaltas vanduo, net lauko temperatūra yra mažesnė nei -35℃.KIŠENĖJE DIZAINAS:Ranka šilčiau-kišenėje ir kišene buvo sukurta ant krūtinės.REGULIUOJAMAS & patogus DIZAINAS:Pilnai Reguliuojama H atgal petnešos Su diržu, sukurti plomba, tarp jūsų kūno ir wader.TVIRTAS & PATVARUS GUMOS BATAI:Guminiai batai su neopreno pamušalu viduje gali išlaikyti jūsų kojų šilta ir sausa, yra lengva įdėti ir kilimo.DAUGIAFUNKCIS:išlaikyti vartotojo patogiai ant visų tipų lauko nuotykius, pavyzdžiui, medžioklės, kempingas, žirgais Atv, clamming, žaisti sniego ir vandens.

Stiprus ir dėvėti, atsparus vandeniui audinys ne tik gali jums padėti į vandenį,bet taip pat susidoroti su sudėtinga povandeninę aplinką.

5mm neopreno upės nebėra šaltos žiemos

Sutirštės anti-slip gumos batai

Storas audinys apsaugo vaikus nuo akmenų ir ledo

Patogus, platus dirželis per petį


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Su Dangteliu: No
  • Prekės Pavadinimas: IMHANITE

Žymos: musė flys, musė pelkių batai, kelnės žvejybos neopreno, nardymo, žvejybos neopreno, juosmens pelkių, wader juosmens, vaikai wader kelnės, kvėpuojantis žvejybos wader, vaikai pelkių, elektros keturračiais atv.

Jums taip pat patiktų