Už "Titanikas" RMS Kruizinis laivas Laivas Miesto Modelio Kūrimo rinkiniai 3D Blokai Švietimo Sumos "Pasidaryk pats" Žaislai, Pomėgių Vaikams Plytos

€9.76 €16.54

Karinio laivo modelį, popieriniai mėgėjams išmokti rinkti. 3D cube popieriaus liejimo formos, pakrautas su šiuo vaikystės svajonė.Knygoje medžiaga, saugi ir ekologiška.Kad sujungimas dizainas yra protingas.Išskirtinį formos, pasiruošę rodyti po gamybos 1. Produkto pavadinimas: Titanikas Britų kruizinių laivų popieriniai laivai 2. Instrukcijos: anglų popieriaus 3. Santykis: 1 400 4. (Kai jūs padaryti jį) yra apie 67 cm ilgio ir 7 cm pločio ir 5. Pakuotės dydis: A4 standartinė versija (33*22*1) 6. Popieriaus kokybė: importuojamų modelis kartono 7. Sunkumas: 4 Lygis (6 Lygis yra aukščiausias ir labiausiai sunku) 8. Neto svoris: 0.22 KG 9. Paai ‰ kinkite, kad yra gamybos schema, ir sunku yra santykinai aukštas, tinka tarpinių ir pažangiosios entuziastai, netinka naujokams!Paketą sudaro: 1*popieriniai Pastaba: 1. Popieriaus, jums reikia iškirpti ir įklijuoti ranka.Tinka patyrusių entuziastai. 2. Gerbėjai turi pareikšti savo klijai, žirklės, liniuotės ir kitų gamybos įrankiai. 3. Šios prekės neturi būti metalo, priedai, visos dalys yra popieriaus!Jūs galite pridėti viela kaip kabelių.


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Blokai

Žymos: blokelių miestas, nuotraukos titanikas, lego laivas, kruizinis laivas, kruizinis laivas žaislas, laivo modelis, variklio imitavimo modelį, laivo valtys modelis, laivas karinio modelio, hobis modeliavimo įrankiai.

Jums taip pat patiktų