Sandėlio Durų spynos, Dviračių, Motociklų Diskiniai Stabdžiai Užraktas 110 Decibelų Signalizacija IP65 Saugumo Motociklą Kovos Vagystės Signalizacijos Judesio Fiksavimas Se

€6.04 €6.86

$USD 8.97

$USD 10.18

$USD 7.93

$USD 9.11

$USD 54.95

$USD 14.36

$USD 25.69

$USD 6.9 Savybės:

Fiksavimo šviesos yra unikaliai neužges ir tvarkomi, ir sutirštės juosta yra atsparios, nesirūpindami apie smurtinio angos, tokių kaip replės ir laužtuvus.

Užrakto core priima atominės tuščiąja užrakto cilindrą, spyna įstaiga yra tikslūs, nerūdijantysis ir vandeniui, ir trapus.

Unikalus didelio decibelų signalizacija funkcija [apie 110 decibelų], gera anti-theft veiklos, yra jūsų ramybė anti-theft funkcijos.

Gali būti naudojami du būdai: mechaninis užraktas ir signalizacija užraktas.Pasukti užrakinta pluošto 180°.

Gali būti naudojamas, durys, langai, pavėsinė, konteineriai, motociklus, triračius, stumdomos durys, sodai ir t.t.

Specifikacija:

Spalva: Juoda

Medžiagos: Cinko lydinys

Dydis: apie 9,5*7cm/3.74*2.76 į

Fiksavimo šviesos signalas spynos yra neužges, apdoroti unikaliai, ir sutirštės juosta yra atsparios, nesirūpindami apie smurtinio atidarymo, tokių kaip replės ir laužtuvus.

Užrakto cilindras priima atominės tuščiąja užrakto cilindrą, spyna įstaiga yra tikslūs, nerūdijantysis ir vandeniui, ir trapus.

Unikalus didelio decibelų signalizacija funkcija [apie 110 decibelų], gera anti-theft veiklos, yra jūsų ramybė apsaugos nuo vagysčių galimybė.Naudoti judesio sukelti aliarmą, kad stiprus garsas, kai užrakintas arba sukrėtė.

Jis gali būti naudojamas dviem būdais: mechaninis užraktas ir signalizacija užraktas.Pasukite užraktą pluošto 180° ir išgirsti "beep", siekiant nurodyti, kad signalo režimas yra įjungtas.Pasukite fiksavimo pluošto 180° kampu atgal ir ten yra ne "pyp", rodo, kad mechaninis režimas yra atviras.

Gali būti naudojamas, durys, langai, pavėsinė, konteineriai, motociklus, triračius, stumdomos durys, sodai ir kt.

Pakavimo Sąrašas:

Pakabinama spyna*1

Raktas*3

Mygtukas baterija*1


  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Elemento Ilgio: 0.0inch
  • Medžiagos Tipas: cinko Lydinys
  • gaminio dydis: 9.5x7cm
  • Elemento Tipas: Apsauga Nuo Vagystės
  • Modelio Pavadinimas: Motociklo Diskiniai Stabdžiai Užraktas
  • Elemento Aukštis: 0.0inch
  • Prekės Svoris: 200g
  • Elemento Plotis: 0.0inch

Žymos: clk500, belaidžio motoroleris signalizacijos, disko užraktas motociklas, motoroleris signalizacijos autorun, signalizacijos motoroleris, earphon, motociklo disko užraktas signalizacija st, sandėlyje, vagystės, signalizacijos moto.

Bandera1990
2021-02-11
5/5
All right
Nilayoztoprak
2020-12-27
5/5
ok

Jums taip pat patiktų