Už Renault Can Clip Naujausias V202 Reprog V191 OBD2 Kodo Skaitytuvas Skaitytuvas Tinka Renault Diagnostikos Įrankis Aukso AN2131QC

€78.94 €95.11

Už Renault Can Clip OBD2 Kodo Skaitytuvas Skaitytuvas Tinka Renault Diagnostikos Įrankis Aukso PCB Lenta

Naujausias Išleistas V202 ,dabartinę versiją 11.2020

Prekiautojas programa Renault Can Clip leidžia atlikti diagnostika ir konfigūracija visi moduliai Renault automobiliai.Įjungus programą, iki 31.12.2029 !!!

Programms, Programinę įrangą, kaip Bonusus DOVANA (Tik siųsti nuorodą,Susisiekite su MUMIS) :

Reprog 191 naujas 15.10.2020 (Pardavėjo elektroninės duomenų bazės programinės įrangos Renault Automobiliai)

Dialogys 4.78 Rus + 4.72 Lt ( Tai profesionalios kokybės programinės įrangos paketas yra idealiai tinka kiekvienam už "Renault" savininkas ir profesionalus mechanikas tiek.Dialogys yra viskas, nuo remonto vadovus ir jų dalių katalogai visiems modeliams .Dialogys programa pateikiama visa informacija apie automobilių ir mikroautobusais už RENAULT, o taip pat informacijos apie jų remontas ir aptarnavimas.)

Pin Extractor ( apskaičiuoti pin (apv) Re/Dacia automobiliai , clip reprog kodas neprisijungęs perprogramavimas , įrašo raktas programavimo automobilio raktas/kortelė )

IMMO skaičiuoklė

Vairuotojai už seną RTL2002 (Windows 32bit)

Renginiai gauti Gali Klipas :

Suderinamos Automobilio Modeliai : Dėl renault Automobiliai Iš 1998-2020 (Priklauso nuo konkrečių modelių ir metų)

Puikus testas 2 automobilių modelius: "Megane/SCEN, TWINGO (2 ETAPAS)

Naujausia versija V202 Išleistas

Aukso PCB Lenta Su Geriausia AN2131QC

F: Ką skiriasi su AN2131QC ir Normalus Žalia PCB?Q: Normalus Žalia PCB gali tik diagnozuoti negali perprogramuoti AN2131QC gali perprogramavimas

Įvairių iš PCB kokybės.Visą chip PCB yra daugiau kvalifikuotų ir stabe, nes ji turi tokį patį dizainą, kaip originalius NEC Japonija RELĖ.

Prašome patikrinti, žemiau nekilnojamojo PCB lenta ekranas.

AN2131QC Sidabras:

Visą Chip Sidabro Krašto Žalia PCB CYPRESS AN2131QC ,NEC, JAPONIJA Relė

AN2131QC Aukso:

Visą Chip Aukso PCB CYPRESS AN2131QC ,NEC, JAPONIJA Relė

Žalia Normalus:

Prašome Atkreipti Dėmesį:

CD Programinė įranga tiekiama su V196, programinės įrangos atnaujinimas greičiau ,susisiekite su mumis siųsti Naujausias Parsisiųsti web resursą

Prašome uždaryti anti-virus programuotojas ir interneto išjungimas prieš įdiegti programinę įrangą

"Windows" Palaiko: Win XP / Win7 ( 32 bitų arba 64 bitų ) professional arba ultimate

Taikyti pirmiau 12V arba 13V maitinimo adapterį ir prijunkite jį prie USB taip, kad visi 4 Led šviesos ir išgirsti ryšio garso, įsitikinkite, kad kompiuteris mato savo plokštę ir kažką susijusio pasirodo prietaiso .

Kai Išvaizda Pranešimą ,Spauskite "Ne" ." "Jums yra dalis "Renault " Tinklas",pasirinkite "NE"

Jei jūsų įrašą galite dirbti senesnės programinės įrangos versijos , Tada jūs norite dirbti su naujesne programinės įrangos versija, Dėmesį šios :Prieš naudojant naują programinę įrangą, jūs turite eiti į atnaujinimą , pasirinkite update,tada nereikia dirbti kompiuteriu , palaukite vieną minutę, ĮRAŠO ATNAUJINIMO yra pailsėti kartą, negali atšaukti atnaujinti.Prašome nereikia įdiegti senas SW ir naujas SW tame pačiame kompiuteryje, jei jums reikia įdiegti, pls pašalinti visus senus SW jūsų kompiuteryje, kitaip prietaisas gali būti su defektais.

Aprašymas: Renault CAN Clip Diagnostikos Sąsaja yra skirta diagnozuoti, skirtas Renault automobilių modeliai Su Multi-Funkcija ( žiūrėkite žemiau funkcija apibūdinimas dalis),Testavimo Sistema, įskaitant VARIKLIS, Automatinė pavarų Dėžė, Oro Kondicionavimo Sistema, SRS, ABS, ASR, MPL,Anti-praslydimo sistema, KEYZESS EITI Sistema ir OBD-II sistemas.Už Renault antros kartos, yra techninės informacijos, su visiškai anglų operacija, naudojant tikrinimo ir programavimo funkcijas visus OBDII automobilių Prancūzija Originalus Automobiliai, tinka asmeniniam naudojimui ir įmonėms, norinčioms pasinaudoti populiariausių automobilių rinkos.Funkcijos: kompiuterio testas, automatinis bandymas visų kompiuterių programavimas, oro pagalvių testas, scan tool (OBD testai) Bazės Doc (prieiga prie Techninės Pastabos) fiziniai matavimai mažinančių multimetras VARIKLIS, Automatinė pavarų Dėžė, Oro Kondicionavimo Sistema, SRS, ABS, ASR, MPL,Anti-praslydimo sistema, KEYZESS EITI Sistema ir OBD-II sistemos ir kt...Remiamų languiges " Windows šiame kalba: Japonų, arabų, ispanų, Baskų, bulgarų, katalonų, Kinų, kroatų, čekų, graikų, hebrajų, vengrų, Indoneziečių, ispanų, korėjiečių, lenkų, Rusijos, Serbijos, Slovakijos, Slovėnijos, Tailando, Turkijos.Paketų Sąrašo: 1 x CAN Clip Sąsaja 1 x 16Pin OBD2 adapteris 1 x 12Pin OBD1 adapteris 1 x USB Kabelis 1 x Programinės įrangos CD Darbo Ryšys Įtampa viršija 12V: Registracijos Veiksmus: 1.Po finišo Montavimas, nereikia paleisti savo Įrašą!!! 2.kopijuoti RSRwin.ext, kad C:\CLIP_X91\Lib\Application\ 3. Tada paleiskite Įrašą, pasirinkite "Registruotis mane dabar", o kitą "Windows", Yra dalis Renault Tinklo, pasirinkite "NE" 4. Naudokite šį Mygtuką Registracija: 333DEF-111DEF-111DEF-222DEF-221DEF-000DEF Išsami Montavimo Instrukcija: 1. Pašalinti ankstesnę versiją GALITE Įrašo, jei jūs turite 2. JEI jūsų 1st įrengimas: Paleisti Įtrūkimai.reg, iš aplanko "Kreko!GALI Įrašo" 1 ALL!!!!!Po šių veiksmų, padaryti, diegti, GALITE, Clip Po įdiegimo apdaila, ir jūs iš naujo paleisti, jums bus gauti SPX Registracijos....Norėdami išvengti visam LAIKUI tai, atlikite šiuos veiksmus: 1. Alt+Ctrl+Del (Nužudyti procesas RSRWin.exe) 2. Ištrinti RSRWin.exe (į C:\Windows) 3. Naudoti Regedit (ir Ištrinti "VISI", vertės, kurio pavadinimas RSRWin) 4. Perkrauti kompiuterį!!! 5. NE DAUGIAU flash SPX Registracijos...Prieš 1 Veikia su programa, kad šie veiksmai: Jums REIKIA-1 " Automobilių (ir VISADA įrašą, kuriame veikia-darbo), kai jūs turite Automobilį!!! 1. Prijunkite savo Įrašą Sonde Gali Sąsaja 1 jūsų Automobilį (OBD Lizdas) 2. Pasukite Uždegimo (NE Variklis veikia) 3. Prijunkite savo Įrašą Sonde Gali Sąsaja USB laidu su kompiuteriu 4. Pradėti, kad įdiegti VISAS Tvarkykles (kad jie bus leidžiami), ir jūs galite rasti tas: C:\WINDOWS\system32\drivers ar iš šio DVD aplanką "GALI Įrašo Vairuotojai". 5. Jūs turite ĮDIEGTI 4 Vairuotojai (4 KARTUS tą patį), kai baigsite, galite PALEISTI dabar, pagaliau, jūsų GALI Įrašo Programinės įrangos....


  • Modelio Pavadinimas: Gali Klipas "Renault"
  • Prekės Pavadinimas: EKETOOL
  • Elemento Tipas: Kodas Skaitytojai & Scan Įrankiai
  • Automobilio Metai Palaiko: Speciali Renault automobilių 1998-2019
  • Kalbos: Turkų
  • Kompiuteris Palaiko: WIN XP/WIN 7
  • Aparatinės Įrangos Versija: Naujausias
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Programinės Įrangos Versija: V202
  • Programinės Įrangos Atnaujinimas: Taip

Žymos: an2131qc, OBD2 OBD, obd2 skaneris, sąlygų slovėnija, softwar, "intel" mini pc, gali klipas, skaitytuvas, programos renault diagnostikos, obd renault.

Ennireth
2020-09-25
5/5
Fast Delivery
Alexz 455
2020-10-09
5/5
Very fast delivery. Test earring

Jums taip pat patiktų