EDGEV APMT1135 PDER M2 APMT1604 PDER M2 APMT 1135 1604 H2 Karbido Įdėklai Veido Malūnas Įrankiai CNC Frezavimo Cutter BAP300R BAP400R

€11.72 €18.03

Produktų Duomenys:

01.Prekės Pavadinimas: EDGEV

02.Aprašymas: CNC Ekonomikos Frezavimo Įdėklai su Padengtas

03.ISO Specifikacija:

APMT1135 PDER M2 EP5120(BAP300R/Apdaila)

APMT1604 PDER M2 EP5120 (BAP400R/Apdaila )

04.Chip Pertraukiklis:

05.Reitingas:EP5120

06.Danga:AlCrN

07.Pagrindinė Medžiaga: Volframo Lydinio

08.Dangos Tipas:Balzers Latuma Padengtas

09.Kietumas: HRA 95

10.Spalva: Mėlyna

11.Naudojimas: Frezavimo Įrankiai

1 2.Darbo Gabalas: P/G/K

13.Turimų Įrankių Laikiklis: BAP300

14.Kilmės vieta: Kinija

15.Įrenginio Tipas: Daug (10 Vnt/Lot)

16.Net Svoris: 35g/75g/Box

17.Bruto Svoris: 100g/ Daug (10 Vnt.)

18.Įpakavimas: 10 vnt Supakuoti Į Vieną plastikinę Dėžutę, /daug

19.Mechaninio Apdirbimo Rūšių: Frezavimo

20.Min Tvarka:1box/10vnt

21.Taikoma Įrankių laikikliai(Prašome spausti šias nuorodas)

Produktų Rodo

APIE EDGEV HARDMETAL ĮRANKIAI

Kaip puikus sudėtinių priemones tiekėjas Kinijoje, EDGEV skyrė labai nuolatinės plėtros nacionalinės pramonės, taip pat pasaulio gerovę.

Edgev Hardmetal Įrankiai(Dalian) Co., Ltd.yra sudėtinis, pjovimo įrankiai tiekėjas, kuris dirba projektavimo, konstravimo, gamybos, rinkodaros ir techninių paslaugų produktų.

Tuo tarpu jis apima labai daug pjaustymo įrankiai ir šlifavimo įrankiai, greitapjovio plieno gaminiai, suklijuoti karbido įrankiai, keramikos, PCBN, politikos suderinamumo vystymosi labui " ir "diamond"; be to, ji taip pat yra atsakinga už importo ir eksporto, po pardavimo paslaugos, technikos transportavimo, taip pat konsultavimo paslaugų, visi, kurie apima daug įvairių high-end srityse, pvz., aviacijos ir kosmoso, automobilių gamybos ir laivų statyba, vėjo energijos gamybos ir mechaninių dalių apdorojimo.Edgev šiuo metu daro labai stengiasi nuolat tobulinti ir gerinti savo savarankiškai sistemos ir tinklo.

Reformos ir atidarykite Kinijoje pritraukė pasaulio dėmesį ir įgijo puikių pasiekimų, nes pradžioje 21-ajame amžiuje.Tačiau, plėtoti vienos šalies industrializacijos ir informacija negali būti atskirtas nuo mechaninė gamyba.

Edgev Hardmetal Priemones tiekimo puikių produktų, už pirmos klasės gamintojai, staklių pjovimo įrankiai, teikti vartotojams su "vieno langelio" ir visi aplink sprendimus iš vidaus įrankiai ir patogus ir efektyvus paskirstymo paslaugos.Produktai apima labai įvairias mechaninio apdirbimo pramonėje, pavyzdžiui, tekinimo, frezavimo, gręžimo ir šlifavimo staklėmis.

Ateityje, Edgev Hardmetal Įrankiai bus skirta sukurti daugiau vertės, ir paslaugų vartotojams; tuo tarpu, ji bus padaryti labai stengiasi pateikti daugiau praktinių, pigių ir patikimų produktų pasaulinei klientams; Edgev gamins pasaulyje garsaus pjovimo įrankis produktų ir pagaliau turi savo produktus įtrauktas į pasaulio pjovimo įrankiai tiekimo grandinėje.

Edgev norėtų padaryti pažangą su jumis kartu ir siekti bendro vystymosi.

Filosofija

Edgev Hardmetal Įrankiai užsiima populiarinant mūsų mažinimo pasaulyje.Mes laukiame galimybę turėti prieigą prie pasaulinės sistemos staklių tiekimo.

Mes visada laikytis, siekiant užtikrinti nuolatinę prieaugis planuoti mūsų lojalūs klientai, ir nuolat tobulinti mūsų produktus ir paslaugas, siekiant patenkinti vartotojų paklausą, kad

pritaikyti sau prie kintančios rinkos aplinkoje.Mes esame tam, kad suteikti jums aukščiausios kokybės produktus ir paslaugas Kinijoje.

Kokybės Kontrolė

Yra daug ekspertų, kurie turi daug patirties apdirbimo įrankiai Edgev Hardmetal Priemonės, tuo tarpu; aukštos technologijos taip pat plačiai naudojamos mūsų įmonės.Siekiant užtikrinti, kad mūsų produktų, tarp pirmojo lygio kokybę, mes gerai išnaudoti pasaulyje garsaus įranga ir matavimo priemonės.Tuo pačiu metu, mūsų produktai yra pagal griežtus kokybės valdymo sistemos ISO9001:2008. Siekiant užtikrinti stabilią kokybę įrankiai, naudojame griežtus valdymo mūsų tiekėjo.

Techninės Rekomendacijos

Edgev Hardmetal Įrankiai suteiks jums su pagrindinių įrankių gamybos, tuo tarpu, mes taip pat teikti reikiamą techninę paramą ir konsultacijas, kad produkto naudojimo spręsti problemas klientams.

F. A. Q.-Dažnai Užduodami Klausimai

Klausimas: Palyginti su kitų konkurentų, kokią naudą mes turime?

Atsakymas: Su sparčiai plėtojant pramonę ir mašinos darbo gabalas medžiagos, žmonės turi didesni reikalavimai pjovimo staklių ir apdirbimo strategijas.Edgev Hardmetal Įrankiai pateikia aukštesnius prisitaikyti prie šių pokyčių.Mūsų kompanija yra skirta teikti vartotojams su patenkinamas kūrinius.

Siekiant padidinti įmonės konkurencingumą ir sumažinti gamybos sąnaudas, mūsų įmonė patiria išlaidų mažinimo plano įgyvendinimo kiekvienais mokestiniais metais klientams, kaip rezultatas, Edgev Hardmetal Įrankiai mūsų kliento produktų pirkimo.Mūsų klientai gali sutaupyti nuo 1 iki 3 proc. visų išlaidų.

Edgev Hardmetal Įrankiai turi didelius kategorijų gamybos ir plačią taikymo sritį, todėl klientai gali gauti tai, ko jie nori, per trumpiausią laiką, ir tai gali gerokai sutaupo laiko ir pirkimo išlaidas.Tuo pačiu metu, mes turime daugiau privalumų produktų, pavyzdžiui, ND, politikos suderinamumo vystymosi labui, PCBN, Kietas CBN keramikos, suklijuoti karbido ir HSM.Mes turime glaudžiai bendradarbiauti su įvairių profesinių įrankių gamyklos, ieškoti naujų produktų ir gamybos, tuo tarpu, mes taip pat stengiamės naršyti kūrimas, projektavimas ir gamyba, nestandartinių gaminių.Tokiu būdu, mes galime pagerinti produktų kokybę, lankstumą, techninių aspektų pažinimo siekiant prisitaikyti prie rinkos poreikių trumpas pristatymas.


 • Prieinamas Ruošinio: P/M/K
 • Pakuotė: 10vnt/box
 • Description_02: APMT1604PDER M2/H2
 • Prekės Pavadinimas: edgev
 • Kietumas: 95
 • Padengtas: Balzers Latuma PVD
 • Neto Svoris: 35g/75g
 • Originalus: Kinija
 • Naudojimas: Išorinio Tekinimo Įrankis
 • Galima Frezavimo Turėtojas: BAP300R/BAP400R
 • Modelio Numeris: apmt
 • Medžiaga: Volframo Karbidas
 • Reitingas: EP5120
 • Danga: AlCrN
 • Description_01: APMT1135PDER M2/H2

Žymos: elephant trunk, dėklas kamieno, bap400, apmt 1604, bap400r 40, bap300r, apmt1604, apmt, padalinta apatiniai, apmt1135.

Jums taip pat patiktų