sddsinterjerai@sdesign.ltgmail.com

Blog 2 Column

Interjero dizainas Kaune

by Sdesign Interior |October 27, 2017 |0 Comments | Blogs

Interjero dizainas – butas Kaune

Interjero dizainas Kaune 2017

Interjero projektai Kaune 2017

Kaunas interjero projektai butai

Kaunas interjero dizainas butai

Kaunas interjero dizainas ir projektai - butai

Interjero dizainas ir projektai Kaunas

Interjero dizainas Kaunas ir interjero projektai butai

FANTAZIJA VIRSTA REALYBE

by user |September 22, 2017 |0 Comments | Blogs

APPLE PARK

Nė kiek neperdedant – pats garsiausias ir ambicingiausias pastarųjų metų projektas yra Apple ParkKupertino, dabar jau baigiamas statyti. Per šešis mėnesius į naują biurą, suprojektuotą Foster+Partners biuro, glaudžiai bendradarbiaujant su užsakovu, persikels beveik 12 000 kompanijos darbuotojų.

Tikriausiai dar nė vienas pasaulio projektas nesukėlė tokio akylo dėmesio ir neprovokavo tiek gandų apie visiškai nesuvaldomas užsakovų ambicijas, apie fantastiškai drąsius ir neįprastus sprendimus, su kuriais net tokiam santūriam ir daug patirties turinčiam metrui kaip Lordas Normanas Fosteris nelengva buvo susidoroti. Visa tai irgi yra firminio Apple stiliaus dalis, juk ir kompanijos produktų pristatymas irgi būna panašiai pateikiamas. Dabar, kai daug detalių atskleista, galima pabandyti įvertinti perfekcionizmo lygį ir vietą, kurią Apple Park užims daugybėje stambių kompanijų projektuojamų ir pastatytų miestelių.

Fantazija virsta realybe apple park

Lygi sklypo aikštelė didesnė nei 70 ha, anksčiau buvusi visiškai užasfaltuota ir užbetonuota, labai greitai virs kalvota vietove, užsodinta medžiais (pagal gandus jų bus apie 9000, Apple supirko vos ne visus specialiai sodinimui paruoštus suaugusius medžius, nebijančius karšto Kalifornijos klimato, nes laukti, kol užaugs sodinukai, kompanijos vadovybė laiko neturi). Pievelės, sodai, pasivaikščiojimo keliukai, bėgimo ir dviračių takai taip pat paįvairina reljefą. Nuo plento visą teritoriją saugo parkavimo pastatai. Be jų, į dirbtinai sukurtą gamtos reljefą įpintas informacijos centras su parduotuve ir kavine, kurie bus atverti lankytojams, atskiras fitneso centras darbuotojams, jo plotas net 9300 kv. metrų, ir vadinamasis „StivoDžobso teatras“ – 1000 vietų auditorija, kurioje planuojama rengti naujų Apple produktų pristatymus. Jis yra aukščiausiame taške ir iš lauko atrodo kaip visiškai laidus žvilgsniui 6 m aukščio ir 50 m skersmens stiklinis cilindras, uždengtas plokščiu karbono stogu.

apple parkfantazija virsta realybe

Pasiekti, kad stiklinės stoginės būtų būtent baltos spalvos, buvo labai sunku.

Bet viso miestelio centru, be abejo, tapo toro pavidalo korpusas – būstinė. Dar eskizo stadijoje jis jau išprovokavo ištisą įvairiausiųpastatų – „riestainių“ – mados pliūpsnį. Šis – pats didžiausias, jo daugiau kaip 260 000 kv. m, – iš pradžių buvo lyginamas su kitų planetų kosminiu laivu. Ir aikštelę jam paruošė irgi atitinkamai, netgi įdėjo apsaugą nuo žemės drebėjimo. Pats keturių aukštų pastatas įgijo stiklinį: „kvėpuojantį“ apvalkalą, taigi didžiąją metų dalį priverstinės ventiliacijos ir kondicionavimo sistema bus nereikalinga. Specialios stiklinės briaunos-stoginės saugo vidines patalpas nuo saulės ir lietaus pertekliaus, o saulės baterijos, užimančios beveik visą stogą, visiškai patenkins elektros energijos poreikį, taigi pastatas bus nepriklausomas. Ir galiausiai – milžiniško, technokratinio rato centre taip pat bus išdėstyta gamtos zona su dirbtiniu vandens telkiniu.

Fantazija virsta realybe park apple

Kuriant kiekvieną elementą – ir didelį, ir patį mažiausią – Apple elgėsi lygiai taip, kaip ir su savo „produktais“, todėl DžonniAivo vadovaujama dizainerių komanda gilinosi į absoliučiai viską ir netgi tipizavo kai kuriuos elementus (dar kartą pažymėsimeFroster + Partners architektų komandos ir rangovų išmintingumą ir profesionalumą). Unikalių sprendimų čia tikrai daug ir būtent jie buvo aptariami daugiausia: milžiniškos, per visą pastato aukštį stiklinės durys (negana to, jog suapvalintos, tai dar ir netriukšmingos), neįprastai baltos plytelės, kuriomis išdėtas įvažiavimo į požeminę aikštelętunelis, specialiai šiam projektui sukurtos ir durų rankenos ir unitazai, atitinkantys kompanijos produkcijos dizaino kodą, liftų mygtukai vienintelioiPhone mygtuko formos, būtent balta spalva panaudota stiklo stoginėms, be žalsvo atspalvio, visame biure nėra jokių slenksčių, kad darbuotojai neišsimuštų iš minčių, net konteineriai, iš kurių galima iš kavinės pasiimti gabalą picos ir kuriuose jis nesudžius ir nesumirks, apvalūs, buvo sukurti ne tik specialiai Apple Park, bet ir užpatentuoti!

Visiškai pralaidus žvilgsniui įėjimas į „StivoDžobso teatrą“.

Visas šis gigantiškas, kruopštus darbas pareikalavo ir neįtikėtinų išlaidų, ne tik žmogiškųjų, bet ir finansų: projekto kaina vertinama 5 milijardais dolerių. Liko išsiaiškinti, kiek pateisinamas toks požiūris, ar padės šis idealus, ekologiškiausias ir inovatyviausias pasaulio miestelis palaikyti ypatingą Apple statusą.

Apie mus

by user |September 15, 2017 |0 Comments | Blogs

Būstas, kuriame gyvename, betarpiškai mus įtakoja: nuotaika, sėkmė, darbingumas, santykiai šeimoje, galų gale fizinė savijauta. Mūsų kompanijos užduotis – sukurti harmoningą erdvę, kuri taip reikalinga harmoningam žmogaus gyvenimui. Suteikti saugumo jausmą, padovanoti dalelytę rojaus, kuriame jis bus laimingas. Pirma, dizainas kalba apie patį būsto savininką, o tik vėliau apie meistriškumą ir dekoravimą. Dizaineris savo darbą pradeda nuo asmenybės analizės: charakteris, mąstymas, siekiai ir pomėgiai.

,,… Man patinka..”

,,…Aš negaliu pakęsti..” – nuo šių žodžių prasideda interjero gimimas, nuo šių žodžių neutrali erdvė ima pildytis emocijomis, kurios artimos Jums . Susikaupimas, romumas, pasitikėjimas ar lengvumas, artistiškumas, atvirumas – šios savybės būdingos žmonėms ir … interjerams. Interjero apibudinimas prasideda nuo žmogaus pasakojimo apie save – simpatijos ir antipatijos, pomėgiai ir keistenybės – štai kas yra svarbu. Sienų spalva taip pat atsiras, bet tik ta, kurios apsupty norėsis gyventi. Kai grįšit į namus, grįšit į save ir pasakysit ,,… Man patinka..”

SDDS interjero dizaino studija, projektuojame privačias ir visuomenines erdves. Mūsų kompanijos filosofija remiasi efektyviais projektavimo principais – pagrindžiame ir argumentuojame kiekvieną sprendimą ar pasiūlymą.  Siekiantiems bendradarbiauti, kuriant savo interjerą, mes siūlome…………………………………………………………………………………………………

Jums pageidaujant, galime atlikti autorinę darbų priežiūrą.

Mums tai patinka.

Jean Nouvel designs plant covered hotel for historic district of São Paulo

by user |August 29, 2017 |0 Comments | Blogs

Jean Nouvel designs plant covered hotel for historic district of São Paulo

Ateliers Jean Nouvel has released new renderings for its plant-covered luxury hotel adjoining a former maternity hospital in São Paulo, which will feature interiors by Philippe Starck.

read more