sddsinterjerai@sdesign.ltgmail.com

Apie mus

Apie mus

|September 15, 2017

Būstas, kuriame gyvename, betarpiškai mus įtakoja: nuotaika, sėkmė, darbingumas, santykiai šeimoje, galų gale fizinė savijauta. Mūsų kompanijos užduotis – sukurti harmoningą erdvę, kuri taip reikalinga harmoningam žmogaus gyvenimui. Suteikti saugumo jausmą, padovanoti dalelytę rojaus, kuriame jis bus laimingas. Pirma, dizainas kalba apie patį būsto savininką, o tik vėliau apie meistriškumą ir dekoravimą. Dizaineris savo darbą pradeda nuo asmenybės analizės: charakteris, mąstymas, siekiai ir pomėgiai.

,,… Man patinka..”

,,…Aš negaliu pakęsti..” – nuo šių žodžių prasideda interjero gimimas, nuo šių žodžių neutrali erdvė ima pildytis emocijomis, kurios artimos Jums . Susikaupimas, romumas, pasitikėjimas ar lengvumas, artistiškumas, atvirumas – šios savybės būdingos žmonėms ir … interjerams. Interjero apibudinimas prasideda nuo žmogaus pasakojimo apie save – simpatijos ir antipatijos, pomėgiai ir keistenybės – štai kas yra svarbu. Sienų spalva taip pat atsiras, bet tik ta, kurios apsupty norėsis gyventi. Kai grįšit į namus, grįšit į save ir pasakysit ,,… Man patinka..”

SDDS interjero dizaino studija, projektuojame privačias ir visuomenines erdves. Mūsų kompanijos filosofija remiasi efektyviais projektavimo principais – pagrindžiame ir argumentuojame kiekvieną sprendimą ar pasiūlymą.  Siekiantiems bendradarbiauti, kuriant savo interjerą, mes siūlome…………………………………………………………………………………………………

Jums pageidaujant, galime atlikti autorinę darbų priežiūrą.

Mums tai patinka.

Share this post: